W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Biura Technologicznego.

Opis stanowiska – zakres obowiązków:

  • sporządzanie wycen wstępnych zapytań ofertowych i danych do kalkulacji kosztów
  • opracowywanie procesu technologicznego
  • opracowywanie norm materiałowych
  • ścisła współpraca z Działem Konstrukcyjnym i Działem Planowania Produkcji
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane: Technologia Budowy Maszyn)
  • znajomość programu AutoCad (lub pokrewnego)
  • znajomość MS Office (MS Excel – znajomość zaawansowana)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technologicznej
  • znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego mile widziana),
  • wysokie zaangażowanie, dokładność i rzetelność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1rok
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert pod adres: sekretariat@sfup.pl lub j.lisaj@sfup.pl.

W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska pracy, na które jest składana aplikacja.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ŚFUP Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. W. Witosa 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.“

opublikowano: 2022-07-11