W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do Biura Handlu i Umów

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomicze lub pokrewne
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • zdolności analityczne, umiejętność przygotowywania planów sprzedaży, harmonogramów płatności
  • znajomość przepisów celno-podatkowych w zakresie dostaw towarów (kraj, WDT, eksport)
  • komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne
  • znajomość branży – przemysł ciężki (energetyka, ochrona środowiska, przemysł papierniczy, spożywczy, cukrownictwo)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • otwieranie zleceń, przygotowywanie budżetów handlowych
  • planowanie i analiza sprzedaży
  • analiza umów handlowych
  • wystawianie faktur i kompletowanie dokumentacji wysyłkowej (dostawy krajowe, WDT, eksport)
  • przygotowywanie planów płatności
  • przygotowywanie zestawień

Oferujemy:

  • dużą samodzielność i kreatywność w działaniu
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jednozmianowym

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert (CV, list motywacyjny) pod wskazany adres e-mail: a.partyka@sfup.pl.

W tytule maila prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy, na które jest składana aplikacja.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ŚFUP Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. W. Witosa 4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.“

opublikowano: 2022-11-18