W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika  na stanowisko Operator / Programista wytaczarki CNC w ŚFUP Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • Obsługa i programowanie wytaczarki CNC WHR 13(Q)  - TOS Varnsdorf
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Ustawianie i mocowanie narzędzi
  • Głównie produkcja jednostkowa dużych elementów
  • Utrzymanie maszyny i miejsca pracy w czystości

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe – średnie techniczne będzie atutem
  • Podstawowa wiedza w zakresie pracy na obrabiarkach CNC
  • Podstawowa wiedza w zakresie programowania obrabiarek CNC
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Chęć dalszego kształcenia i do nawiązania dłuższej współpracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres firmy lub na e-mail: sekretariat@sfup.pl
W tytule proszę wpisać: Operator / Programista wytaczarki CNC