Siedziba
Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych
ŚFUP Spółka z o.o. w restrukturyzacji
58-100 Świdnica,
ul. Wincentego Witosa 4
tel. +48 74 64 99 100
Sekretariat Zarządu - tel. +48 74 64 99 107
fax +48 74 64 02 001
e-mail:sekretariat@sfup.pl
Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych
ŚFUP Spółka z o.o. w restrukturyzacji
Oddział we Wrocławiu
ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
tel. +48 71 782 39 00
fax: +48 71 782 39 19
e-mail: k.zuk@sfup.pl
 
Biuro Marketingu
Biuro Handlu
Zenon Baliński
Kierownik Biura
tel. +48 74 64 99 141
tel. kom.: +48 509 725 564
e-mail: z.balinski@sfup.pl
Daniel Radzik
Specjalista
ds. Handlowych

tel.: +48 74 64 99 147
tel. kom.: +48 508 183 542
e-mail: d.radzik@sfup.pl
Kontakt w j. niemieckim
Marek Pidanty
Gł. Specjalista
ds. Handlu i Marketingu

tel.: +48 74 64 99 149
tel. kom.: +48 512 720 294
e-mail: m.pidanty@sfup.pl
Tadeusz Kociumaka
Gł. Specjalista
ds. Handlu i Marketingu

tel.: +48 74 64 99 147
tel. kom.: +48 690 540 547
e-mail: t.kociumaka@sfup.pl
Kontakt w j. angielskim
Mirosław Marcinkowski
Specjalista
ds. Handlu i Marketingu

tel.: +48 74 64 99 149
tel. kom.: +48 504 948 399
e-mail: m.marcinkowski@sfup.pl
Kontakt w j. rosyjskim
Dział Zarządzania Projektami
 Usługi techniczne Dział Serwisu
Aleksander Ziemba
Kierownik Działu
tel.: +48 74 64 99 145
tel. kom.: +48 505 816 584
e-mail: a.ziemba@sfup.pl
Adam Wirski
Specjalista ds. projektów
tel.: +48 74 64 99 143
tel. kom.: +48 519 627 752
e-mail: a.wirski@sfup.pl
Kontakt w j. angielskim
Natalia Markiv
Specjalista ds. eksportu
tel.: +48 74 64 99 144
tel. kom.: +48 519 627 836
e-mail: n.markiv@sfup.pl
Kontakt w j. rosyjskim
Teresa Mika
Specjalista
ds. Usług i planowania sprzedaży

tel.: +48 74 64 99 142
tel. kom.: +48 509 725 563
e-mail: t.mika@sfup.pl
Witold Budzyński
Kierownik Działu
tel. kom.: +48 509 725 111
e-mail: w.budzynski@sfup.pl
Kontakt w j. angielskim
Dział Zakupów  
Adam Piwko
Kierownik Działu
tel.: +48 74 64 99 131
tel. kom.: +48 509 725 559
e-mail: a.piwko@sfup.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko / firma (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Temat
Treść wiadomości