Siedziba
Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych
ŚFUP Spółka z o.o.
58-100 Świdnica,
ul. Wincentego Witosa 4
tel. +48 74 64 99 100
Sekretariat Zarządu - tel. +48 74 64 99 107
fax +48 74 64 02 001
e-mail:sekretariat@sfup.pl
Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych
ŚFUP Spółka z o.o.
Oddział we Wrocławiu
ul. Skarbowców 23A, 53-025 Wrocław
tel. +48 71 782 39 00
fax: +48 71 782 39 19
e-mail: k.zuk@sfup.pl
Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Spółka z o.o.
Oddział Dusseldorf

Hansaalle 247 b
D-40549 Düsseldorf
Tel: +49 211 52064631
Fax: +49 211 52064633
kom: +49 176 68160762
e-mail:a.grabowski@sfup.pl
Biuro Marketingu
Biuro Handlu
Jerzy Lisaj
Kierownik Biura
tel. +48 74 64 99 148
e-mail: j.lisaj@sfup.pl
Aleksandra Partyka
Kierownika Biura
tel: +48 74 64 99 147
e-mail: a.partyka@sfup.pl
Kontakt w j. angielskim
Zenon Baliński
Zastępca Kierownika
Gł. Specjalista
ds. Techniczno-Handlowych

tel. +48 74 64 99 141
e-mail: z.balinski@sfup.pl
Wojciech Kuczyński
Specjalista
ds. Handlowych

tel.: +48 74 64 99 146
e-mail: w.kuczynski@sfup.pl
Kontakt w j. niemieckim
Marek Pidanty
Gł. Specjalista
ds. Handlu i Marketingu

tel.: +48 74 64 99 147
e-mail: m.pidanty@sfup.pl
Dział Zarządzania Projektami
 Usługi techniczne Dział Serwisu
Aleksander Ziemba
Kierownik Działu
tel.: +48 74 64 99 145
e-mail: a.ziemba@sfup.pl
Adam Wirski
Specjalista ds. projektów
tel.: +48 74 64 99 143
e-mail: a.wirski@sfup.pl
Kontakt w j. angielskim
Natalia Markiv
Specjalista ds. eksportu
tel.: +48 74 64 99 144
e-mail: n.markiv@sfup.pl
Kontakt w j. rosyjskim
Teresa Mika
Specjalista
ds. Usług i planowania sprzedaży

tel.: +48 74 64 99 142
e-mail: t.mika@sfup.pl
Daniel Radzik
Kierownik Działu
tel.: +48 71 7823909
tel. kom. +48 508183542
e-mail: d.radzik@sfup.pl
Kontakt w j. niemieckim
Dział Zakupów  
Adam Piwko
Kierownik Działu
tel.: +48 74 64 99 131
e-mail: a.piwko@sfup.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko / firma (wymagane)
Adres e-mail (wymagane)
Temat
Treść wiadomości

Siedziba